Stavební úpravy

Dovolujeme si Vám na tomto webu nabídnout pestrý rozsah námi prováděných stvebních prací.

stavebni upravy
Provádíme stavební práce všeho druhu na zakázku. V součastné době přizpůsobujeme rozsah prováděných prací co nejvíce potřebám trhu.

Nabízíme Vám jak stavební úpravy vnějších objektů, tak stavební práce vnitřní

Z vnějších stavebních prací nejčastější požadavky našich klientů zahrnují rekonstrukce domů, položení zámkové dlažby, obklady budov, betonové podpěry, rekonstrukce a zateplování budov, opravy a nátěry fasád, izolace, výměny oken, zednické práce, kompletní omítky.

Z vnitřních stavebních prací v součastné době trh poptává hlavně rekonstrukce koupelen a interiérů bytů. Naši zákazníci projevují zájem rovněž o montáž sádrokartonů, hlavně snižování stropů sádrokartonem, nebo TERMATEXEM.

Vlastníme veškeré potřebné nářadí, lešení a jiné strojní vybavení, potřebné k realizaci stavebních prací. Zajistíme veškerou dopravu, potřebnou ke stavbě. Lešení Vám můžeme i pronajmout.

Naše ideologie

Velký důraz klademe na výběr materiálů, použitých k realizaci stavby. Ke stavbám používáme standartně materiály dodávané renomovanými výrobci. Tyto materiály splňuji požadované parametry, značně přispívají k dlouholeté životnosti staveb a tervalému zachování estetického vzhledu.

Veškeré služby Vám poskytujeme jak na klíč, tak i ve spolupráci s jinými firmami, které na Vašem projektu již pracují.

Rovněž s Vámi prokonzultujeme problematiku realizace stavebních prací.